Senioratka

Wydarzenia mające miejsce w Klubie Seniora – „Senioratka” kierowane są do osób 50+. Przede wszystkim do osób z Łodzi, ale również z najbliższych okolic.

„Senioratka” to miejsce, gdzie możecie Państwo rozwijać swoje pasje i dzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi. To miejsce tworzone przez Seniorów dla Seniorów.

Zapewniamy Państwu przestrzeń, w której możecie się realizować.

Ponadto, w „Senioratce” odbywają się zajęcia językowe prowadzone przez entuzjastycznych i otwartych wolontariuszy z różnych stron Europy ale także spotkania oraz warsztaty różnotematyczne.

Jeżeli chcecie Państwo żyć aktywnie i mieć wpływ na ofertę kulturalną tworzoną dla osób 50+ - „Senioratka” jest miejscem dla Państwa! 

 

Forma działań 

Działania mające miejsce w „Senioratce” mają różną formę. Organizowane są m.in. spotkania warsztatowe oraz wykłady. 

 

Dla kogo

Grupą docelową naszych działań są osoby 50+, które chcą działać wspólnie i tworzyć miejsce spotkań, w którym mogłyby, wraz z innymi seniorami, rozwijać swoje pasje i dzielić się swoimi umiejętnościami.

Spotkania są otwarte jednak wymagają wcześniejszego zapisania się i wniesienia drobnej opłaty przeznaczonej na działalność „Senioratki”. 

 

Kontakt

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 42 632 79 77