ZAJĘCIA PLASTYCZNE dla DOROSŁYCH

 

 

Wtorek, 17.00-18.30

W ramach Wolontariatu Europejskiego (Erasmus+) przygotowaliśmy projekt „3 Piętra – wolontariusze, twórczość, rozwój!”. W związku z powyższym projektem chcielibyśmy zapraszać na ZAJĘCIACH PLASTYCZNE dla DOROSŁYCH, prowadzonych przez wolontariuszkę z Hiszpanii, nauczycielkę sztuki, Virginię Garcię Moreno.

 

 

 

Virginia Garcia Moreno, artystka plastyk z Hiszpanii. Brała udział w wielu międzynarodowych wystawach, m.in.w Stambule, Rzymie. Laureatka 1 nagrody w konkursie dot. historii grafiki organizowanym przez Uniwersytet Sewilla. Posiada dyplom magistra z Edukacji i Sztuki. Specjalizuje się w tworzeniu ilustracji do książek i akwaforcie. www.virginiaentinta.blogspot.com.es

 

 

Zajęcia dostosowane do potrzeb uczestników. rysunek, malarstwo, kolaż, modelowanie, kompozycja plastyczna, martwa natura.

 

Koszt warsztatu: 8 zł/za osobę, kwota przeznaczona tylko i wyłącznie na zakup niezbędnych materiałów. Zapisy na zajęciach są obowiązkowe!

 

 

Kontakt i więcej informacji na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(+48)426327977